Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki

Reiki je japonské slovo pro univerzální životní energii.

Masáž pomocí energie Reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií Reiki na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. Po dobu předávání Reiki oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Reiki se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Cílem zákroku je doručit tělu životadárnou univerzální energii Reiki a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci. Přestože jsou někteří lidé k Reiki velmi skeptičtí, je prokázáno, že regenerační schopnost lidského organismu je téměř zázračná, jen je zapotřebí mu dodat správné impulsy - Reiki.

Účinky Reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Po Reiki jsou úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu důkazem a nejmilejší odměnou terapeuta.

Vynikajících výsledků dosahuje kombinace Reiki masáže s klasickou masáží zad a šíje, která umožní lepší a efektivnější využití energie Reiki v těle klienta.